Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Понад 760 млн грн ПДВ надійшло до державної скарбниці від полтавських платників

Понад 760 млн грн ПДВ надійшло до державної скарбниці від полтавських платників

А саме, як повідомили в Головному управління ДПС у Полтавській області, в цілому по області на разі забезпечено надходження податку на додану вартість до Державного бюджету в сумі 761,2 млн грн, що на 97,4 млн грн більше надходжень за відповідний період 2019 року.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Найбільші суми ПДВ до бюджету спрямували платники, які зареєстровані в м. Полтаві –221 млн грн. Від суб’єктів господарської діяльності – юридичних і фізичних осіб м. Кременчук, м. Горішні плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів надійшло більш ніж 187,4 млн грн; Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 99,4 млн грн; Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів – 67,2 млн грн; Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 83,8 млн гривень. Підприємства Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 56,6 млн грн, Карлівського, Машівського та Чутівського – 45,8 млн гривень.

За січень-лютий 2020 року 90 юридичним особам – платникам області відшкодовано ПДВ на розрахунковий рахунок у банку в розмірі 208,1 млн грн.

поширити новину: