Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують долучитися до допомоги людям, які через карантин опинилися в складній ситуації

Полтавців запрошують долучитися до допомоги людям, які через карантин опинилися в складній ситуації

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста спільно з місцевою владою та небайдужими підприємцями запроваджує доброчинну ініціативу. Її мета – допомогти тим, хто поруч із нами та кого немічна старість, каліцтво, хвороби, мізерні пенсія та соціальна допомога позбавили можливості жити гідно.

“Долучайтесь до добрих справ Товариства Червоного Хреста та у цей складний для нашого міста і держави час відкиньте всі політичні гасла й амбіції, адже безкорислива допомога, милосердя і співчуття – звична норма повсякденного життя співробітників Товариства. Прояв людяності до найбільш незахищених полтавців нині як ніколи на часі. Адже перед обличчям світової біди, яка зачепила й Україну, ми всі рівні”, – йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті Полтавської ОДА.

Нині полтавська організація Червоного Хреста має намір збирати кошти, продукти харчування, предмети хатнього вжитку та особистої гігієни, медикаменти та інші товари першої необхідності. Зібрану допомогу передадуть людям, які через карантинні заходи опинилися в складній життєвій ситуації.

Дізнатися деталі участі в акції милосердя можна за телефонами 0532606741, 0995664504.

Р/р 40 331401 00000 2600 9054221734

Код 02940302

Отримувач : Полтавська ОО ТЧХУ

Призначення платежу : Пожертви на боротьбу з корона вірусом

поширити новину: