Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців закликають підписати петицію про окремий збір медичних відходів

Полтавців закликають підписати петицію про окремий збір медичних відходів

На сайті Полтаської міської ради з’явилася петиція про необхідність організації окремеого збору та утилізація медичних відходів від населення. 

Ініціатива належить полтавському екоактивісту Сергію Антоненку та ГО Еколтава. Свого часу за  їх наполяганням у Полтаві вдалося реалізували механізм окремого збору та передавання на утилізацію до безпосередніх переробників ртутних ламп, термометрів та батарейок від населення. 

“Окремий збір медичних відходів передбачено проектом міської Програми, яку ми на початку квітня вже подамо на розгляд. Можливості “Екобус” потрібно використовувати на максимум”, – зазаначає Сергій Антоненко. 

“Кожен мешканець міста Полтава користується медпрепаратами, шприцами, крапельницями, рукавичками, масками та іншими медичними інструментами в домашніх умовах. Наразі ці предмети потрапляють в тверді побутові відходи, що є небезпечним оскільки ці предмети містять на собі залишки органіки або самих препаратів. Даний вид відходів потребує спеціальної утилізації”, – йдеться у петиції.

поширити новину: