Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавцям презентували японську філософію

Полтавцям презентували японську філософію

Цього тижня у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулась зустріч із доктором мистецтвознавства, професором Світланою Рибалко, яка допомогла присутнім доторкнутись до витонченої традиції чайної церемонії, якою славиться Країна Вранішнього Сонця. Гостя принесла з собою частинку Японії, її культуру і філософію.

Чим же так корисна ця давня традиція? Нащо її переймати українцям? Чи потрібно акцентувати на цьому увагу? Річ у тім, що чайна церемонія дуже корисна, як для фізичного, так і психічного здоров’я. Вона допомагає відновити сили, покращити настрій, зосередитися на найважливіших аспектах життя людини.

Сутність цієї давньої традиції сплітається з тисячі непомітних і неочевидних дрібниць, а її прихована краса стає доступною тільки тоді, коли ці дрібниці починаєш помічати. Саме цьому й була присвячена зустріч полтавських поціновувачів філософії.

Подія відбулась у рамках масштабного Молодіжного філософського форуму «Проекти людяності в постмодернізмі». Цей рух тільки починає набирати оберти, тож його організатори запрошують до співпраці усіх полтавців, які цікавляться філософією.

поширити новину: