Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці передали військовим засоби захисту від коронавірусу

Полтавці передали військовим засоби захисту від коронавірусу

Полтавські волонтери та колишні учасники АТО відправили землякам, що перебувають на передовій, засоби захисту та антисептики. 

Кількість звернень від військових росте. У планах ще – замовлення гумових захисних костюмів для фронтових медиків двох підрозділів. 

“Закупили понад 500 пар рукавиць та різні дезінфекційні засоби для військових, які несуть службу на передовій. Посилки поїхали в три різні точки — Авдіївка, Волноваха і Торецьк, де служать полтавці”, — говорить заступник голови обласної ради, “свободівець” Анатолій Ханко. 

Він розповів, що вже тривалий час члени “Свободівского” осередку, зокрема ті, хто працює в органах місцевого самоврядування,  частину своєї зарплатні віддавають на потреби військових.

“Адже у період війни ми не маємо морального права витрачати всю зарплатню на свої потреби. З того часу ми щомісяця маємо певний резерв, рахунком якого регулярно возимо волонтерку на Схід, закуповуємо продукти, речі першої потреби та інше. Тож, з появою в Україні перших випадків коронавірусу ми вже розуміли, у чому надалі буде необхідність на фронті», — зазначив Анатолій Ханко.

Волонтери зазначають, що зараз кількість звернень від військових росте. У планах – замовлення гумових захисних костюмів для фронтових медиків двох підрозділів. 

Система Orphus