Ви тут:
Суспільство 

Полтавщина з 1 квітня долучається до благодійної акції «Серце до серця»

Полтавщина з 1 квітня долучається до благодійної акції «Серце до серця»

У всіх регіонах України у період із 1 квітня по 3 травня 2020 року відбудеться XV Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи».

Підтримує проведення акції й Полтавська обласна державна адміністрація. Мета ініціативи – збір коштів на придбання кардіореанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

«Облдержадміністрація чотирнадцять років поспіль підтримує благодійну акцію «Серце до серця». Цей рік не стане винятком. Обласна влада тісно співпрацюватиме з благодійним фондом. Підтримка з нашого боку буде не меншою, ніж була в минулі роки. До акції долучаються всі структурні підрозділи облдержадміністрації. Обіцяємо всебічну підтримку ініціативи», – сказала заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Акція відбуватиметься п’ятнадцятий рік поспіль, повідомили у Полтавській ОДА.

У Полтаві підбили підсумки минулорічної благодійності акції «Серце до серця». Волонтерам під час усіх заходів вдалося зібрати 320 тисяч гривень.

Як розповіла регіональна представниця фонду «Серце до серця» в Полтавській області Наталія Удовиченко, минулого року акція була присвячена дитячій кардіології. На зібрані кошти купили медичне обладнання до кардіологічного відділення Полтавської обласної дитячої лікарні. На цьому обладнанні діти лікуються безкоштовно.

«Це монітор артеріального тиску та електрокардіосигналів добовий, вартість якого – 98 800 грн, та дефібрилятор-монітор вартістю 223 830 грн. Ми змогли зробити це завдяки підтримці обласної та міської влади. Цього року також заручилися їхньою підтримкою», – розповіла Наталія Удовиченко.

Катерина Рижеченко оглянула медичне обладнання та ознайомилася з його роботою.

Благодійний фонд вручив Полтавській облдержадміністрації нагороду «Золоте серце України 2019».

Система Orphus