Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина серед чотирьох областей України, які отримають додаткове медобладнання та засоби індивідуального захисту

Полтавщина серед чотирьох областей України, які отримають додаткове медобладнання та засоби індивідуального захисту

Міністерство охорони здоров’я та Центр громадського здоров’я України отримали від Фонду Ріната Ахметова засоби індивідуального захисту для лікарів і медичне обладнання.

Міністерство направило допомогу Фонду на лікарні чотирьох областей: Рівненської, Тернопільської, Закарпатської та Полтавської областей.

“Медична система України готова реагувати на випадки COVID-19 та забезпечена достатньою кількістю необхідного обладнання. А така допомога посилить медичне забезпечення країни для запобігання можливого поширення коронавірусу COVID-19”, – зазначають у МОЗ.

Зокрема, будуть передані апарати штучної вентиляції легень і кисневі концентратори для них; ізольований мобільний бокс для транспортування інфекційних хворих; захисний біологічний і протихімічний костюм із фільтрувально-вентиляційною установкою; захисні одноразові комбінезони; інфрачервоні термометри із лазерною указкою; захисні маски.

Таке спецобладнання є необхідним для можливих пацієнтів із серйозними ускладненнями дихальної системи. Унікальний ізолювальний мобільний бокс гарантує нерозповсюдження інфекції від зараженого хворого. Водночас шість ізольованих рукавів забезпечать лікарям безпечний доступ до пацієнта.

 

поширити новину: