Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина є прикладом медичної реформи, – Володимир Зеленський

Полтавщина є прикладом медичної реформи, – Володимир Зеленський

Під час робочої поїздки на Полтавщину Президент України Володимир Зеленський відвідав приймально-діагностичне та рентгенологічне відділення хірургічного корпусу КП “ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського, де наразі проходить ремонт першого поверху.

“Я хотів би сам побачити, на прикладі Полтавської області, як іде медична реформа. Мені здається, що все, м’яко кажучи, виглядає дуже непогано. Проходять ремонти відділень, встановлюється сучасна техніка,задоволені лікарі та керівництво лікарні. А найголовніше, що задоволені пацієнти. Полтавщина є пілотним прикладом медичної реформи”, – сказав Володимир Зеленський під час пресбрифінгу у Полтаві.

Він також додав, що дуже важливо поширювати такий позитивний досвід, комунікувати, привозити сюди лікарів з інших областей.

“Ми обов’язково будемо це підтримувати. Тим, що я побачив, особисто дуже задоволений”, – відзначив Президент.

До речі, капітальний ремонт приміщень відділення хірургічного корпусу має бути повністю здане уже у квітні. Загальна кошторисна вартість капітального ремонту становить 53387,879 тис. грн. Фінансування в поточному році з обласного бюджету складає 15401,00 тис. грн. Проектна потужність розрахована на госпіталізацію хворих у стаціонари – 100-200 пацієнтів на добу, пропускна спроможність амбулаторних хворих близько 700 пацієнтів на рік.

В приймальному відділенні передбачено приміщення малої операційної, посту медсестри та чергового лікаря, оглядова, кабінети старшої медсестри, головної медсестри, завідуючого відділенням та чергового лікаря, сестри хозяйки, кабінет УЗО, роздягальна для персоналу, рентгенкабінет та пультова і рентгенлабораторія до нього, палата інтенсивної терапії, технічне приміщення, електрощитова, хол, коридор.

В рентгенологічному відділенні передбачено два кабінети УЗО, два рентгенкабінети з пультовими та рентгенлабораторіями до них, дві процедурні КТ з пультовими до них, процедурна МРТ з пультовою до неї, маніпуляційна, кабінети старшої медсестри та завідуючого відділенням, ординаторська, роздягальна для персоналу, технічні приміщення, електрощитова.

 

Система Orphus