Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина долучилась до Національного проєкту “Озеленення України”

Полтавщина долучилась до Національного проєкту “Озеленення України”

Сьогодні, 5 березня, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, виконавчий директор Асоціації “Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування” Володимир Микийчук, всеукраїнський координатор з технічної частини Національного проєкту “Озеленення України” Вадим Парасочка та координатор проєкту “Озеленення України” у Полтавській області Ольга Макеєва підписали меморандум про співпрацю.

21 березня організатори Національного проєкту “Озеленення України” разом з партнерами в різних областях країни, планують висадити 1 мільйон сіянців та саджанців у рамках глобальної ініціативи з висадження дерев у 100 країнах світу. Долучилась до цього проєкту і Полтавщина.

“Мета проєкту – привернути увагу до необхідності відновлення екосистем України і світу. Створити колективну українську історію успіху, щоб показати собі і цілому світу, що ми вміємо об’єднувати бізнес, владу, громаду і ЗМІ. Створення позитивного іміджу України у світі. Ініціатори проєкту “Озеленення України” виступили найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу “CEO Club Ukraine”, засновником якого є Сергій Гайдайчук та Національний проєкт “Книга рекордів України”, генеральним директором якого є Ганна Крисюк”, – розповів Вадим Парасочка.

За словами Ольги Макеєвої проєкт підтримують ряд міських голів, адміністрацій та обласних рад. Є 15 співорганізаторів по областях. Тобто осіб, які взяли на себе зобов’язання із висадження понад 100 тисяч саджанців у своїх обласних центрах.

“Відправлено листи про співпрацю в абсолютно всі обласні державні адміністрації, обласні та міські ради, а також в усі дипломатичні підприємства, які є в Україні. Ведуться переговори про підписання Меморандумів про співпрацю. Об’єднані територіальні громади також підтримують проєкт та вже 15 з них ведуть активну підготовку до висадження дерев. Підтримали проєкт вже близько 50-ти партнерів зі сфери бізнесу та понад 40-ка інформаційних партнерів”, – зазначила Ольга Макеєва.

На Полтавщині саджанці висадять, як у обласному центрі так і в області.

Підтримав ідею озеленення і Анатолій Ханко.

 

 

“Полтавська обласна рада має низку екологічних ініціатив, які стартують вже в середині квітня. Ми всіляко сприяємо всім громадським ініціативам, а тож долучимося до цієї акції, як організаційно так і особисто. Долучиться і апарат обласної ради. Вже плануємо на яких ділянках, які дерева будемо висаджувати. Дякуємо за можливість приєднатися до гарної ініціативи”, сказав Анатолій Ханко.

Планують взяти участь у акції озеленення Полтавщини і в ОТГ області.

“Ми з задоволенням підтримуємо цю ініціативу. Вона дуже корисна, дуже цікава і вчасна. Ми вже попередньо спілкувалися з нашими представниками ОТГ, головами рад. Вони цю акцію підтримують. Ми, як Асоціація долучимося до роботи, виступимо організаторами і будемо координувати заходи і проведемо їх на Полтавщині на високому рівні”, – сказав виконавчий директор Асоціації “Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування” Володимир Микийчук.

Долучитися до проєкту “Озеленення України” може кожен охочий. Для цього потрібно зайти на сайт та дізнатися всю необхідну інформацію.

поширити новину: