Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавський теарт ляльок потрапив до переліку кращих вистав Третього фестивалю-премії ГРА

Полтавський теарт ляльок потрапив до переліку кращих вистав Третього фестивалю-премії ГРА

У Міжнародний день театру Національна спілка театральних діячів оприлюднила лонг-лист учасників третього Всеукраїнського театрального фестивалю-премії ГРА. З 83 заявлених гравців експерти визначили 28 кращих. Саме вони продовжать боротьбу за національний театральний Оскар.

Зокрема, Полтавський академічний обласний театр ляльок з виставою «На хвилі» потрапив до лонг-лист театральних колективів, які продовжать ГРАти «За найкращу виставу для дітей». Також з ним до переліку потрапили: ГО «Інститут дослідження театру «Шостий поверх»/Дикий театр – вистава «Синя борода»; Дитяча театральна школа м. Одеси/Київський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка – вистава «Снігова королева»; Миколаївський академічний обласний театр ляльок – вистава «Мауглі»; Перший академічний український театр для дітей та юнацтва – вистава «Аліса»; Полтавський академічний обласний театр ляльок – вистава «На хвилі».

Про це повідомляє пресслужба НСТДУ.

До речі, лауреати фестивалю-премії будуть визначатися у шести загальних номінаціях: За найкращу драматичну виставу; За найкращу виставу для дітей; За найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу; За найкращу хореографічну/балетну/пластичну виставу; За найкращу камерну виставу (до 150 глядачів); За найкращу пошуково-експериментальну виставу (на перетині театральних/мистецьких жанрів), та шести індивідуальних номінаціях: За найкращу жіночу роль; За найкращу чоловічу роль; За найкращу режисерську роботу; За найкращу сценографію; За найкраще пластичне рішення вистави; За найкраще музичне рішення вистави.

Найкращих гравців у ГРІ за театральний Оскар буде нагороджено Дипломом лауреата та грошовою винагородою на реалізацію нового творчого проєкту.

Довідково: засновником та організатором Фестивалю-Премії «ГРА» («GRA» («Great Real Art»)) є НСТДУ. «ГРА» проводиться на конкурсній основі один раз на рік за підсумками минулого календарного року. Цьогоріч театри представляють прем’єри, що вийшли у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року. Участь у проєкті беруть професійні театральні колективи різних форм власності і форматів роботи.

 

поширити новину: