Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські волонтери закликали голів ОСББ, ЖБК провести дезінфекцію під’їздів будинків

Полтавські волонтери закликали голів ОСББ, ЖБК провести дезінфекцію під’їздів будинків

Полтавські волонтери закликали голів ОСББ, ЖБК та представники ініціативних груп будинків провести дезінфекцію під’їздів будинків.

Про це у Facebook написала представниця “Полтавської волонтерської групи” Юлія Городчаніна.

“Шановні голови ОСББ, ЖБК та представники ініціативних груп будинків, у зв’язку з поширенням COVID-19 просимо Вас організувати дезінфекцію під’їздів Ваших будинків, адже в період карантину люди проводять максимально багато часу в будинку, але виходять за продуктами, в аптеку, на роботу.

В більшості міст України ця робота вже організована, як Ви розумієте, в Полтаві поки що централізовано не здійснюється дезінфекція і поки що не передбачається. Тому про власну безпеку маємо подбати самостійно!

Розраховуємо на Вашу відповідальність й закликаємо дотримуватись елементарних санітарних правил та вказівок епідеміологів і максимально швидко організувати ДЕЗІНФЕКЦІЮ:

ручок дверей;

ліфтових кабін (обов’язкова обробка пультів та кнопок виклику);

сходових клітин та перил;

обприскувати панелі стін та підлогу (за допомогою оприскувача).

Мін. 2-3 рази на день.

Використовуйте для дезінфекції:

хлорвмісні засоби (наприклад, хлорамін, дезактин);

формалінвмісні

Спирт використовуйте лише для дезінфекції рук, не поверхонь!

Ці прості, але дуже важливі заходи захисту збережуть здоров’я та життя співмешканців Вашого будинку! Дякуємо тим, хто вже здійснює заходи по запобіганню поширенню коронавірусної пандемії! Зберігаймо спокій, залишаємося вдома та продовжуємо змінювати місто на краще власним прикладом у будь-яких умовах! Доєднуйтеся до Полтавська волонтерська група“, – йдеться у повідомленні. 

 

поширити новину: