Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські волонтери мобілізуються для протидії поширенню коронавірусу

Полтавські волонтери мобілізуються для протидії поширенню коронавірусу

Полтавська волонтерська група, до якої увійшли організації Полтавський Батальйон Небайдужих, Helpgroup, Полтавська асоціація бізнесу та ін. закликає гуртуватися волонтерів для протидії поширенню коронавірусу в Полтаві.  

В Полтаві жодного зафіксованого випадку коронавірусу. Але треба бути готовими до різних сценаріїв. Допомога може знадобитися лікарям, уразливим групам, оперативному штабу влади. Як показує практика інших країн маємо готуватись до різних сценаріїв, зокрема до ізоляції дуже великої кількості людей у власних помешканнях. В такому випадку органам влади може знадобитись велика кількість помічників, тому ми вирішили не чекати коли настане критична ситуація, а почати організовуватись вже зараз”, – йдеться на сторінці групи у Фейсбук. 

Першочергові цілі:
– Пошук та придбання дефіцитних на даний момент засобів та обладнання: захисних масок, антисептиків, захисних костюмів, тестів на коронавірус та апаратів штучної вентиляції легенів;
– Формування бази волонтерів, для координації у разі потреби;
– Інформування бізнесу про існуючі потреби та можливості;
– Напрацювання можливих сценаріїв розвитку подій та алгоритмів дій. 

“Звісно, в умовах карантину ми не плануємо збиратися великими групами, тому всі хто бажає долучитися – пишіть в особисті повідомлення. Анкета для волонтерів: https://cutt.ly/6tjB9ad. Для початку, просимо тих хто готовий бути волонтером заповнити дану форму, ми всіх бажаючих структуруємо і за потреби будемо задіювати і для допомоги”.

Система Orphus