Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Полтававодоканал” вводить профілактичні заходи у зв’язку з карантином

“Полтававодоканал” вводить профілактичні заходи у зв’язку з карантином

Відповідно до рішення Уряду щодо введення в країні тритижневого карантину та обмеження на проведення масових зборів, КП ПОР «Полтававодоканал» вимушене запровадити запобіжні профілактичні заходи з метою мінімізації ризику поширення коронавірусу, повідомили у пресслужбі підприємства.

“У період з 16 березня до 3 квітня 2020 року обмежуємо можливість відвідування приміщень підприємства. Надання інформації споживачам здійснюватимемо в електронному або телефонному режимах, смс-повідомленнях”.

Для зручності абонентів КП ПОР «Полтававодоканал» в звичайному режимі працює call-центр. До його фахівців можна звернутися за телефонами: 61-28-21, 50-96-69; 050-403-03-75, 067-549-92-67. 

У телефонному режимі можна отримати (або надати) таку інформацію:
– про стан розрахунків на особовому рахунку та про обсяги нарахувань;
– про діючі тарифи та норми;
– про порядок зміни власника особового рахунку;
– про порядок реєстрації пільги;
– про порядок зміни зареєстрованих осіб;
– про порядок укладання договору на послуги;
– про порядок виконання повірки приладу обліку (замовити повірку);
– передати показники лічильника тощо.

Більшість питань можна вирішити дистанційно, зареєструвавшися в «Особистому кабінеті» на сайті підприємства як юридичним, так і фізичним споживачам.

“Прохання до споживачів з характерними зовнішніми проявами ГРВІ без нагальної потреби не контактувати з працівниками підприємства. Ми ж не допустимо до роботи фахівців з ознаками захворювання. Ми дбаємо про безпеку, тому з метою попередження розповсюдження коронавірусу в Центрах обслуговування споживачів «Полтававодоканалу» проводимо протиепідеміологічні заходи. Усі приміщення регулярно прибираються, посилено дезінфікуються та проводиться наскрізне провітрювання. Приймальня: тел. (0532) 50 64 11, e-mail: poltava.vodokanal@gmail.com Диспетчерська служба: (0532) 56 96 00, (050) 49 55 700, (098) 16 55 700 (цілодобово)”. 

Система Orphus