Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтава розширює міжнародні зв’язки в освітній галузі, – Світлана Нестуля

Полтава розширює міжнародні зв’язки в освітній галузі, – Світлана Нестуля

Полтаву з офіційним візитом відвідали дипломатичні місії шістьох країн світу – Бельгії, В’єтнаму, Словенії, Вірменії, Палестини, Індонезії.

Вітали Надзвичайних та Повноважних послів та ознайомлювали з економічним, культурним, освітнім, інвестиційним потенціалом міста заступники міського голови Ігор Федій, Світлана Нестуля, Тетяна Юрченко, секретар міськради Олександр Шамота та інші.

Заступниця міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля зазначила, що розширення освітнього потенціалу у співпраці з зарубіжними партнерами для міста є пріоритетним напрямком. Це дозволить залучити нові вигідні контракти для вузів міста, а також розширить можливості вибору для випускників полтавських шкіл.

“Шість полтавських закладів вищої освіти вже співпрацюють з іноземними вишами. Утім ми відкриті для такої співпраці у значно більших масштабах. Наші випускники-абітурієнти також мають високий рівень підготовки для навчання за кордоном”, – сказала Світлана Нестуля.

Вона зазначила, що обговорила можливість надання стипендій на навчання зокрема з представниками Бельгії та Індонезії. Дипломати інших країн також висловили потребу у подальшому обговоренні форматів співпраці.

“Ми вже маємо позитивний досвід – випускники наших шкіл безкоштовно можуть навчатися у Вільнюському колегіумі – Інституті прикладних наук у Литві. Цього року таку змогу отримають 10 кращих школярів. І розширення географії для нас важливе, адже дасть змогу отримати в Полтаві фахівців у різних галузях з провідними світовими знаннями та навичками”, – зазначила Світлана Нестуля.

Керівники міста також обговорили з Надзвичайними та Повноважними Послами перспективи залучення інвестицій, розширення співпраці та партнерства з Полтавою в економічній, культурній та туристичній галузях.

Секретар полтавської міськради Олександр Шамота сказав: «Мало ще яке місто має досвід візитів стількох міжнародних представників одночасно. І ми раді, що нам вдалося напрацювати кейси, які можуть зацікавити представників із різних країні світу. Тож намагалися максимально зацікавити наших гостей».

Система Orphus