Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Полтава готова обмежити в’їзд та виїзд з міста, – Шамота

Полтава готова обмежити в’їзд та виїзд з міста, – Шамота

У разі прийняття рішення щодо встановлення блокпостів на в’їздах і виїздах в містах області, Полтава готова обмежити вїзд та виїзд менш ніж за добу.

Про це повідомив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота у новинах оперативного штабу на своїй сторінці у Facebook.

“Ми провели засідання оперативного штабу, обговорили ризики поширення інфекції. Наразі маємо від області інформацію, що ситуація повністю контрольована. Ми обговорили також потребу встановлення блокпостів на в’їзди і виїзди у містах Полтавщини. Зокрема, і в Полтаві. За словами голови Полтавської ОДА, наразі потреби такої немає. Водночас, ми проаналізували трафік та рух автомобілів і вирішили збільшити кількість проїзних блокпостів до 7. Деякі з них знаходяться за межами міста і ми маємо отримати додаткове погодження. Вцілому, місто готове до перекриття. План перекриття відпрацьований. Відповідальні визначені. То ж у разі прийняття такого рішення, Полтава готова обмежити в’їзд та виїзд контрольно-пропускними пунктами менш ніж за добу”

Система Orphus