Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Поліція Полтавщини запускаємо челендж “Тримай Себе у Тонусі”

Поліція Полтавщини запускаємо челендж “Тримай Себе у Тонусі”

Чи знаєте Ви як з користю для душі і тіла організувати своє життя в період карантину? Якщо так, тоді саме Вас “розшукує” поліція Полтавщини.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУ НП в Полтавській області.

«Зараз і Вам, і нам дуууже кортить якнайшвидше «перегорнути сторінку історії» з коронавірусом. Однак, на все свій час.

Утім, щоб дочекатися цього моменту, потрібно тримати себе у тонусі… І раз так вийшло, що у Вас з’явилося трішки більше вільного часу, давайте заповнимо його приємними справами і цікавими переглядами.

Запускаємо челендж #ТримайСебе_у_Тонусі. Його суть – ділитися з іншими позитивними світлинами та відео на наших ресурсах (Facebook, Twitter, Instagram). Що це буде – вирішувати Вам. Головна умова – те, що ви робите, повинно випромінювати гарний настрій, оптимізм і життєствердну позицію.

Ми і наші друзі, з якими Ви обов’язково познайомитесь, впевнені, що у здоровому тілі – добрі думки і гарні цілі))) Ми не тільки так вважаємо, ми так живемо.

Отже, #поліція_Полтавщини стартує!!! А Ви підхоплюйте нашу «хвилю» позитиву, адже #МиУкраїнці і #РазомМиСила.

Три варіанти як поділитися своїм настроєм з іншими:

– надіслати нам через Messenger у Facebook;

– на електронну скриньку vk.polt@gmail.com;

– у коментарі до посту.

Сьогодні на позитиві з нами службовий пес шляхетної породи «Малінуа» (або бельгійська вівчарка) на ім’я Джек. Дворічний бельгієць навчений брати слід та затримувати зловмисників. Словом – серйозний коп.

Джек покаже як працює над самоконтролем.

Ви знали, що в основі самоконтролю – сила волі. А сила волі – це здатність опановувати три бажання: «я буду», «я не буду» та «я хочу».

Перегляньте відео, яким поділився його персональний тренер, інспектор поліції Олександр Лях. І переконаєтесь, що Джек чесно старався приборкати всі три, однак… здається перемогло «я хочу і буду»!!!», – йдеться у повідомленні.

поширити новину: