Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Поліція Полтавщини склала 15 адмінпротоколів за порушення карантинного режиму

Поліція Полтавщини склала 15 адмінпротоколів за порушення карантинного режиму

Станом на 21 березня поліцейськими Полтавщини за порушення карантинних обмежень (стаття 44 КУпАП) в області вже складено 15 адміністративних протоколів. З них 4 – за порушення пасажироперевезень та 11 – за порушення обмежень щодо роботи торгівельних закладів.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Стаття передбачає накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. З власниками торгівельних закладів і транспортних підприємств проводиться роз’яснювальна робота про важливість дотримання правил карантину.

“Нагадаємо, що для запобігання поширенню коронавірусної інфекції поліція контролює дотриманням обмежень, встановлених Кабінетом міністрів України. Зокрема, йдеться про заборону роботи визначених законом суб’єктів господарювання, в яких передбачено приймання відвідувачів. Крім цього, працівники поліції перевіряють транспортні засоби та притягують до адмінвідповідальності водіїв, які здійснюють перевезення пасажирів понад встановлену норму, та виконують міжміські перевезення”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus