Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліцейські розповіли полтавським школярам та студентам про тонкощі криміналістики

Поліцейські розповіли полтавським школярам та студентам про тонкощі криміналістики

З полтавськими старшокласниками і студентами говорили про специфіку професії поліцейського, умови набуття фахової освіти, тонкощі криміналістики та правові наслідки протиправної поведінки.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

У рамках професійно-орієнтаційної кампанії Національної поліції такі зустрічі відбулися в Полтавському будівельному технікумі транспортного будівництва та в гімназії № 14.

Зі студентами технікуму спілкувався інспектор відділу ювенальної превенції поліції області. Обговорили Конституційні права людини, правові інструменти їх захисту, а також юридичні наслідки їх порушення. Окрему вагу приділили булінгу та особливостям юридичної відповідальності неповнолітніх.

З гімназистами зустрівся фахівець відділу криміналістичного забезпечення Слідчого управління поліції Полтавщини. Експерт розповів про актуальні варіанти здобуття спеціальної освіти, що потрібна для служби в поліції. Поділився власним досвідом проходження всіх рівнів професійного становлення – від абітурієнта і курсанта Вишу до інспектора.

“Також поліцейський пояснив механізм роботи експерта-криміналіста на місці події. Зокрема, роз’яснив особливості збору, фіксації і дослідження доказів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus