Ви тут:
Суспільство 

Польща закриває кордони та припиняє міжнародне сполучення

Польща закриває кордони та припиняє міжнародне сполучення

На час пандемії коронавірусу Польща відновить прикордонний контроль з сусідніми країнами, призупинить міжнародні пасажирські залізничні та авіасполучення та заборонить в’їзд до країни іноземцям.

Про це на заявив очільник уряду Матеуш Моравецький. За його словами, такі заходи запроваджуються для безпеки поляків, повідомляє Українська правда.

Зупинка міжнародного сполучення відбудеться у ніч з 14 на 15 березня. Планується, відновити контроль із європейськими сусідами спочатку на 10 днів. У разі необхідності його зможуть продовжити на 20 днів та на місяць.

Водночас, заборона не буде стосуватись вантажних перевезень. Також без змін залишиться внутрішній та залізничний рух у Польщі.

Міністерство інфраструктури України повідомляє, що у ніч з 14 на 15 березня припиняється пасажирське залізничне сполучення з Польщею.

Загалом між Україною та Республікою Польща курсують два швидкісних поїзди № 705/716 та 715/706 Київ – Перемишль, поїзди № 67 Київ – Варшава, № 51 Львів – Вроцлав, а також безпересадкові вагони Київ – Вроцлав. Останні поїзди з Польщі здійснять свої рейси в Україну 14 березня: 706 і 716 Інтерсіті+ з Перемишля і нічний поїзд з Варшави. З України вранці 14 березня до кінцевої станції Перемишль відправилися два поїзди Інтерсіті+ 705 і 715. На період призупинення пасажирського сполучення із Польщею, більше поїздів до цієї країни Укрзалізниця не відправлятиме. Поїзди Інтерсіті курсуватимуть до Львова.

“Продаж квитків на рейси, що відмінені, призупинено. Повернення коштів за раніше придбані проїзні документи проводиться в усіх квиткових касах Укрзалізниці згідно з діючими нормативно-правовими актами та правилами. Квитки, придбані онлайн, можна повернути у на сайті booking.uz.gov.ua або у мобільному застосунку УЗ”, – повідомляє Мінінфраструктури.

Читайте також: Укрзалізниця призупинила сполучення зі Словаччиною

 

 

 

ФОТО: dyvys.info

Система Orphus Поделиться на fb