Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Податківці Полтавщини взяли участь у семінарі для адвокатів

Податківці Полтавщини взяли участь у семінарі для адвокатів

Завдяки співпраці з інститутами громадянського суспільства та в рамках проведення спільних заходів для платників податків Полтавщини представники Головного управління ДПС у Полтавській області взяли участь у низці навчальних семінарів, організованих спільно з Радою адвокатів Полтавської області.

Днями в обласному центрі пройшов черговий семінар. Перед слухачами виступили фахівці підрозділів фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями, а також аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску.

Детально розглянувши основні питання оподаткування адвокатської діяльності, присутнім було ретельно роз’яснено правові принципи застосування реєстраторів розрахункових операцій, наголошено, які категорії фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку будуть зобов’язані розпочати застосовувати РРО з 19.04.2020 р. та з 01.10.2020 р., що таке програмний реєстратор розрахункових операцій та який алгоритм роботи з програмним РРО а також, які зміни очікуються, щодо розмірів фінансових (штрафних) санкцій за порушення вимог чинного законодавства: Закону України №129 – IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України відносно детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг” та Закону № 128 – IX “Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг” і інших законів України відносно детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг”.

На всі відповіді, що виникли у присутніх на семінарі, лекторами було надано вичерпні відповіді. 

Система Orphus