Ви тут:

Податківці Полтавщини проводять зустрічі з платниками по вирішенню проблемних питань при блокування податкових накладних

Податківці Полтавщини проводять зустрічі з платниками по вирішенню проблемних питань при блокування податкових накладних

У зв’язку з набранням чинності 01.02.2020 року постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року №1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» в Головному управлінні ДПС у Полтавській області розпочалося проведення циклу зустрічей з платниками для обговорення і вирішення проблемних питань, які виникають при здійсненні автоматизованого моніторингу відповідності податкової накладної/розрахунку коригування критеріям оцінки ступеня ризиків.

Зокрема, на початку березня поточного року було проведено першу відповідну зустріч під час якої були вирішені проблемні питання, які виникли у суб’єктів господарювання  при поданні пояснень та копій документів до комісії регіонального рівня з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН. Про це повідомляють у ГУ ДПС у Полтавській області.

Враховуючи актуальність даного питання ГУ ДПС у Полтавській області вкотре звертає увагу платників: зустрічі з платниками ПДВ для обговорення і вирішення проблемних питань при блокуванні податкових накладних проводяться у приміщенні Головного управління (м. Полтава, вул.Європейська,4) щовівторка з 10.00 год. до 11.00 години. 

Для участі у зустрічі необхідно здійснити попередній запис за телефоном (0532) 50-35-21 з понеділка по четвер з 9.00 год. до 13.00 год. та з 14.00 год. до 18.15 год, у п’ятницю з 9.00 год. до 13.00 год. та з 14.00 год. до 17.00 годин.

поширити новину: