Ви тут:
Суспільство Україна 

Пішла з життя відома науковиця і соціологиня Ірина Бекешкіна

Пішла з життя відома науковиця і соціологиня Ірина Бекешкіна

Передчасно пішла з життя Ірина Бекешкіна –  відома українська соціологиня, директорка Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва,  старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України Ірина Бекешкіна. 

Про це повідомили на сайті Фонду. 

“Ірина Бекешкіна  була символом об’єктивної  української  соціології, зробила вагомий внесок у розбудову демократії та громадянського суспільства,  до останнього дня була з нами і проводила опитування, заходи, була переповнена новими ідеями та планами”, – зазначено у повідомленні.  

Закінчила філософський факультет Київського університету імені Т. Г. Шевченка і аспірантуру Інституту філософії АН УРСР. Працювала науковим редактором журналу «Філософська думка», молодшим і старшим науковим співробітником Інституту філософії АН УРСР. З 1991 року — науковий співробітник Інституту соціології НАН України.

З 1996 року — заступник директора (нині директор) Фонду «Демократичні ініціативи», з 2001 року — його науковий керівник. Науковий редактор бюлетеню «Політичний портрет України» фонду «Демократичні ініціативи».

Розробила структурну модель особистості як об’єкту комплексного дослідження, концепції електоральної поведінки, її особливостей в Україні. Автор більш за 100 наукових праць та великої кількості публікацій у ЗМІ.

поширити новину: