Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Патрульна поліція Полтавської області обмежила прийом громадян

Патрульна поліція Полтавської області обмежила прийом громадян

На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” в управлінні патрульної поліції в Полтавській області прийом громадян — обмежено.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Полтавської області.

Ведеться прийом лише з невідкладних питань, а саме:

1. Видача евакуйованого транспортного засобу;

2. Повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).

“З усіх інших питань просимо звертатися до УПП в Полтавській області письмово, на адресу: 38751, Полтавська область, Полтавський район, с. Розсошенці, вул. Кременчуцька, 2В або на електронну пошту poltava@patrol.police.gov.ua. Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення таких звернень. Вони зазначенні в ЗУ “Про звернення громадян”. Згідно зі ст. 5 цього закону, письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. З метою спрощення процедури оформлення письмових звернень громадян, особа може подати звернення шляхом заповнення відповідної форми (з підписом заявника), яку можна отримати на сайті Патрульної поліції України”, – йдеться у повідомленні.

Фото: патрульна поліція Полтавської області

Система Orphus