Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Особиста гігієна та самоізоляція – найефективніші способи у боротьбі з поширенням коронавірусу, – Олег Синєгубов звернувся до полтавців

Особиста гігієна та самоізоляція – найефективніші способи у боротьбі з поширенням коронавірусу, – Олег Синєгубов звернувся до полтавців

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов звернувся до полтавців з проханням перейти за можливості на дистанційний режим роботи, не перевантажувати екстрену медичну службу та дотримуватись карантинного режиму.

Відповідне відеозвернення розмістили на офіційній FB-сторінці очільника Полтавщини.

“Наразі ситуація контрольована. Жодного підтвердженого випадку немає. Але ми не будемо чекати масових заражень, діятимемо на випередження, жорстко і без компромісів. Закриття закладів громадського харчування, торгівельно-розважальних центрів по всій Україні – крок вимушений, але необхідний і виправданий”, – зазначив Олег Синєгубов.

Читайте також: Полтавська ОДА працюватиме дистанційно, – Олег Синєгубов

“У Полтавській ОДА на робочих місцях перебуватимуть лише критично необхідна кількість працівників. Я звертаюсь до всіх роботодавців вчинити так само. Переведіть максимум своїх співробітників на віддалений режим роботи. Але збережіть їм усі гарантії та нинішній рівень заробітньої платні”

Також Олег Синєгубов звернувся до жителів області не перевантажувати викликами екстрену медичну службу

“Звертаюся до всіх жителів області – без нагальної потреби не перевантажуйте екстрену медичну службу. Зі свого боку ми відкриваємо «гарячу» лінію, де кожен зможе отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста. У нас є всі можливості не допустити неконтрольованого поширення вірусу. І успішний досвід інших країн продемонстрував, що особиста гігієна та самоізоляція – найефективніші способи у боротьбі з розповсюдженням хвороби”, – резюмував Олег Синєгубов.

Нагадаємо, на Полтавщині працює телефонна гаряча лінія щодо консультації з питань коронавірусу

 

поширити новину: