Ви тут:
Суспільство Україна 

ООН і ВООЗ розробляють для України два плани допомоги в боротьбі з COVID-19

ООН і ВООЗ розробляють для України два плани допомоги в боротьбі з COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров’я, ЮНІСЕФ, Програма розвитку ООН та МОЗ розробляють для України два плани допомоги в боротьбі з коронавірусом з бюджетом близько $38 млн і $20 млн.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, передає Еспресо.TV.

“Фактично, зараз усі держави орієнтуються на рекомендації ВООЗ, яка говорить, що для стримування коронавірусу потрібно: а) обмінюватися інформацією; б) нарощувати об’єми тестування інфікованих для розуміння загальної епідеміологічної ситуації; в) ізолювати тих, з ким контактував хворий; г) об’єднати зусилля держави і населення, оскільки це проблема має вже не тільки медичний характер, але й соціально-економічний. Якщо йдеться про конкретну підтримку, то зараз спільно з ВООЗ, ЮНІСЕФ, Програмою розвитку ООН та МОЗ для України розробляється два плани допомоги з бюджетом близько $38 млн та $20 млн”, – каже Сергій Кислиця.

За словами дипломата, перший план передбачає допомогу в закупівлі ліків й обладнання, посилення координації на місцях та забезпечення фахового аналізу ситуації в країні.

Другий план буде спрямований на підтримку українців, які проживають на сході України.

“В умовах загострення епідем-кризи ми не можемо забувати за верстви населення, які є найбільш уразливими. Якщо хтось не знає, на початку року ООН затвердила План гуманітарного реагування для України розміром близько $162 млн. Розуміючи, що потреби зараз зростатимуть, ми плануємо залучити ще $20 млн на боротьбу з поширенням COVID-19”, – зазначив Кислиця.

Фото: Pravda.com.ua

Система Orphus