Ви тут:
Спорт Суспільство 

Олімпійські ігри — 2020 можуть перенести через коронавірус

Олімпійські ігри — 2020 можуть перенести через коронавірус

Угода Японії з МОК передбачає такий варіант розвитку подій.

Як повідомляє Daily Mail, Олімпійські ігри-2020 року, які повинні відбутися влітку в Токіо, можуть бути перенесені на кінець 2020 го року через поширення коронавируса.

«Контракт передбачає проведення Олімпіади в 2020-му році. Це може бути витлумачено як можливість відстрочки. Але ми робимо все можливе, щоб Олімпіада пройшла відповідно до плану», – зазначила японський міністр, відповідальний за проведення Олімпіади Сейко Хасімотоу відповідь на запитання одного з парламентаріїв.

На даний момент планується провести Олімпіади-2020 з 24-го липня по 9-е серпня.
Згідно з останніми даними, число заражених коронавірусів в Японії становить 980 осіб. З них 706 осіб перебувають на борту круїзного лайнера Diamond Princess.

Літні Олімпійські ігри 2020 (англ. 2020 Summer Olympics, фр. Jeux Olympiques d’été de 2020, офіційна назва Ігри XXXII Олімпіади) — тридцять другі літні Олімпійські ігри, які пройдуть у Токіо (Японія). Місце проведення Ігор було визначено на 125-й сесії МОКу у Буенос-Айресі 7 вересня 2013 р.

У лютому, під час спалаху коронавірусу ВООЗ заявляла, що немає причин для перенесення термінів олімпіади. Натомість, на початку березня організаційний комітет уже розглядав можливість проведення олімпіади без глядачів, натомість залишивши лише телевізійну трансляцію змагань

поширити новину: