Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Олімпіада-2020: що потрібно зробити полтавському боксеру для отримання ліцензії

Олімпіада-2020: що потрібно зробити полтавському боксеру для отримання ліцензії

Олександр Хижняк у Лондоні намагатиметься здійснити свою мрію.

У Лондоні було проведено жеребкування першого Європейського ліцензійного турніру до Олімпіади-2020. Вісім українських хлопців і п’ять дівчат поведуть боротьбу за олімпійські ліцензії. Серед них полтавець Олександр Хижняк, який виступатиме у категорії до 75 кілограм. Для отримання ліцензії йому потрібно здобути 3 перемоги.

Як повідомляє isport.ua, завдяки другому номеру посіву Хижняк пропускає перший раунд, а в другому його суперником буде хтось із пари Камран Шахсуварли (Азербайджан) – Едін Денні Авдіч (Австрія). Тут фаворитом є Шахсуварли – бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро і чемпіонату світу 2017 року, срібний призер чемпіонату Європи 2017 року. В останньому випадку програвав саме Хижняку в фіналі харківського ЧЄ.

У третьому раунді потенційними суперниками Хижняка є француз Віктор Йока і британець Льюїс Річардсон. Незважаючи на те, що обидва з боксерських країн, серйозних досягнень у них немає.

Чвертьфіналіст Європейських ігор-2019 швед Адам чартах, півфіналіст Кубка Странджа цього року і учасник Олімпіади в Ріо Симеон Чамов з Болгарії, а також литовець Вітаутас Бальсис і румун Сорін-Міхай Карініуч.

поширити новину: