Ви тут:
Спорт Суспільство 

Один з найвідоміших стадіонів світу перетворять на польовий госпіталь

Один з найвідоміших стадіонів світу перетворять на польовий госпіталь

Легендарна арена стане притулком для хворих на коронавірус.

Легендарний бразильський стадіон Маракана, де проходили матчі чемпіонату світу 2014 року, перетворений в польовий госпіталь.

Про це повідомляє isport.ua.

Справа в тому, що спалах пандемії коронавірусу активно торкнулася і Бразилію. Вільних ліжок у лікарні не вистачає, а кількість інфікованих в країні становить понад 2000 тисяч чоловік.

Крім Маракани в експлуатацію підуть і стадіони: Корінтіанса, Сан-Паулу, Ботафого і Сантоса.

Cтадіон «Маракана» (порт. Estádio do Maracanã), офіційна назва Стадіон журналіста Маріу Філью (порт. Estádio Journalista Mário Filho) — стадіон в місті Ріо-де-Жанейро, Бразилія. Найбільший стадіон Бразилії та один із найбільших у світі. Колись був найбільшим стадіоном у світі і мав, згідно з неперевіреними заявами місцевої влади, 220 тисяч місць.
Проте, після реконструкції 2006–2007 року, через вимоги ФІФА про усунення непронумерованих місць, кількість місць була зменшена до близько 96 тисяч. Рівень площини ігрового поля був понижений на 1,40 м. Наступна реконструкція тривала з вересня 2010 до 30 травня 2013 року.

Вона було приурочена до Чемпіонату Світу з футболу 2014. Були запроваджені трибуни для преси та ложі. Це коштувало в перерахунку на євро ще приблизно 316 млн. Кількість місць для глядачів було знижена до 78 тисяч. Перший великий турнір, який проведено на стадіоні після реконструкції — Кубок ФІФА конфедерацій 2013.

На цьому стадіоні відбулася фінальна гра чемпіонату світу з футболу 2014 року, після якої він став другим стадіоном у світі, де ця найважливіша футбольна подія відбулася двічі (після стадіону «Ацтека» в Мехіко).

Система Orphus