Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Обмеження масових заходів: визначили подальшу долю концерту Олега Винника у Полтаві

Обмеження масових заходів: визначили подальшу долю концерту Олега Винника у Полтаві

Відомий український співак мав виступити у обласному центрі вже цього тижня.

Як ми вже раніше повідомляли, 11 березня Кабінет Міністрів України прийняв низку рішень через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Серед них – карантин в навчальних закладах на три тижні та обмеження на проведення масових заходів, де запланована участь 200 та більше осіб.

Під заборону потрапили також музичні концерти. Одним з найближчих мав стати виступ Олега Винника у Палаці дозвілля “Листопад”14 березня.

“Всі концерти починаючи зі завтрашнього дня (12 березня) ми відміняємо повністю. Більше того Олег Винник також не їде до Полтави. Однак не треба хвилюватися — ми знайшли вільну дату та обов’язково проведемо цей концерт”, – розповів секретар міської ради Полтави Олександр Шамота під час ефіру “Теми дня” на UA:Полтава.

Народився 31 липня 1973 року в селі Вербівка Кам’янського району Черкаської області у родині працівників ферми. Пізніше родина переїхала у село Червоний Кут, де Винник закінчив середню школу. Грав на гітарі в самодіяльному ВІА. Виступав на сцені Черкаського товариства сліпих, членом якого була його мати, Винник Ганна Яківна.

Продовжив освіту в канівському училищі культури на спеціальності «Керівник самодіяльного народного хору». У рамках програми культурного обміну проходив стажування у Німеччині, зокрема, у Фірзені. На вулицях Фірзена він уперше побачив афішу мюзиклу «Привид опери», після чого зацікавився цим жанром.

Після училища працював у Черкаській обласній філармонії артистом та солістом Черкаського заслуженого українського народного хору ім. Шевченка. Паралельно готувався до роботи за кордоном — брав приватні уроки німецької. У 1996—1997 роках працював за програмою Au pair у німецькому Біненбюттелі. Працював гувернером для синів тамтешнього хірурга. Після закінчення робочого контракту за програмою Au pair ненадовго повернувся в Україну.

Вересень 2005 року — на запрошення провідного німецького телеканалу ZDF знімався в німецькому фільмі «Eine Liebe in Königsberg» («Кохання у Кенігсберзі»), за участю зірок кіно і телебачення — Вольфганга Штумпфа і Крістіана фон Берше (Німеччина), а також Чулпан Хаматової (Росія). Режисер Пітер Кахейн. Прем’єра фільму відбулась 30 квітня 2006 року на каналі ZDF, Німеччина.
24 травня на екрани кінотеатрів вийшла сімейна анімація «Зачарований принц», в якій співак виступив актором українського дубляжу, озвучивши головного героя — принца Філіпа. Режисер мультфільму Росс Венокур. Саундтреком до мультфільму була обрана пісня з третього студійного альбому артиста «Роксолана» — «Дай мені помріяти». На цю композицію напередодні прем’єри анімаційного фільму співак знімає кліп.

4 жовтня вийшов фільм «Скажене весілля», в якому Олег Винник зіграв епізодичну роль, самого себе (камео). Режисер Влад Дикий.

поширити новину: