Ви тут:
Культура Суспільство 

Новий мультфільм “Петрик П’яточкин” відібрали на найбільший анімаційний пітчинг-форум Європи

Новий мультфільм “Петрик П’яточкин” відібрали на найбільший анімаційний пітчинг-форум Європи

Повнометражний анімаційний фільм студії КАПІ “23 образи Петрика П’яточкина” (міжнародна назва – “Trouble Nubble Gum”) відібрано до участі в пітчингу 21-го Міжнародного форуму Cartoon Movie, що відбудеться в місті Бордо (Франція) з 3 по 5 березня 2020 року.

Про це повідомляє Держкіно України у Facebook.

“23 образи Петрика П’яточкина” став єдиним українським анімаційним фільмом, який зміг подолати високу конкуренцію та був відібраний оргкомітетом для участі у пітчингу. Анімаційний фільм створюється за сценарієм Наталі Гузєєвої (“Капітошка”, “Як Петрик П’яточкин слоників рахував”, “Мишко та Дзвінка”) за підтримки Міністерство культури, молоді та спорту України.

Cartoon Movie – одна з провідних подій Європи для фахівців анімаційної індустрії. Щорічно форум збирає професіоналів з усього світу, які на пітчинг-сесіях представляють кращі європейські повнометражні анімаційні проєкти поточного року та знаходять інвесторів, копродюсерів та дистриб’юторів.

Саме тут починали шлях до кінотеатрів такі відомі мультфільми, як “Тріо з Бельвіля”, “Кіт у Парижі”, “Чіко і Рита”, “Ернест і Селестина”, “Баранчик Шон”, “Життя кабачка” та інші.

“Українська анімаційна студія KAPI animation заснована у 2015 році авторкою знаменитих Петрика П’яточкина та Капітошки Наталя Гузєєва та Михайлом Маргулісом/Michael Margulis. Серед проєктів студії – створений за підтримки Держкіно анімаційний серіал Мишко та Місячна Дзвінка, повнометражний анімаційний фільм «23 образи Петрика П’яточкина» (у виробництві), анімаційний фільм “Лабра-Кадабра” (у розробці)”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Держкіно України у Facebook

Система Orphus