Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Новоселівська ОТГ отримала грант на створення БібліоHUBу

Новоселівська ОТГ отримала грант на створення БібліоHUBу

Днями оголосили переможців відкритого конкурсу грантів на розвиток технічної спроможності та модернізації від House of Europe. Кількість поданих проектних заявок перевищила очікування – майже одна тисяча бажаючих з усіх регіонів України. До числа лише трьох громад, які отримають великий грант (до 6000 євро) потрапила Новоселівська ОТГ.

Дякуючи участі в Конкурсі тут буде створений БібліоHUB, повідомляють у полтавському регіональному офісі ULEAD. Це – мультифункціональний простір із робочою зоною з безкоштовним доступом до Інтернету та офісної техніки; відкритою платформою для спілкування; публічним простором для подій та п’яти тематичних гуртків, майстер-класів, дискусій; школою для людей старшого віку з курсами комп’ютерної грамотності, майстер-класами щодо користування мобільними додатками, соціальними мережами та мессенджерами.

У бібліотеці також створять електронну версію історії села: зберуть та оцифрують розповіді старших мешканців, документи і світлини з архівів, щоб скласти об’єктивну історичну довідку про громаду. Окрім грантових коштів грмоада вкладе й власні ресурси(орієнтовно майже 17000 гривень).

«Ми застосовуємо комплексний підхід до розвитку молоді в громаді шляхом створення культурно-просвітницьких хабів у населених пунктах громади. Ці хаби базуються на бібліотеках. Таким чином вирішується, по суті, дві нагальні проблеми: 1) Незадовільне матеріально-технічне оснащення бібліотек, відсутність ремонту 2) Незацікавленість мешканців відвідувати бібліотеки», – прокоментувала авторка проекту та керівниця КУ «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району» Юлія Попова.

Система Orphus