Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Невдовзі у Полтавській ОДА відкриють Інвестиційний офіс, – Дмитро Лунін

Невдовзі у Полтавській ОДА відкриють Інвестиційний офіс, – Дмитро Лунін

Невдовзі у Полтавській облдержадміністрації відкриють Інвестиційний офіс для реальної допомоги бізнесу, залучення зовнішніх і внутрішніх інвестицій в область та активного розвитку економіки. 

Він має стати своєрідним мостом між владою, громадою і бізнесменом, повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

“Наприклад, на Полтавщині є три унікальні спиртзаводи, які перестали виготовляти продукцію. Цей сектор бізнесу нині в регіоні не робочий. Але є закон, який з наступного року дозволяє всім розвивати цю сферу і випускати медичний спирт, інші лікеро-горілчані вироби. Знаючи цю інформацію, ми могли б зводити учасників процесу, які хочуть розвиватися й диверсифікувати свій капітал, й запропонувати використовувати виробничі бази, які пустують в області”, – повідомив Дмитро Лунін.

З бізнесменами, представниками бізнес-інкубаторів полтавських вищих навчальних закладів провели круглий стіл, де визначили ключові аспекти роботи Інвестиційного офісу:
– пошуки ринків збуту,
– створення бази інвестиційних пропозиції, вільних земельних ділянок та виробничих приміщень, які можна запропонувати потенційному інвестору,
– оперативне вирішення проблем підприємців.

Система Orphus