Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Нацполіція розслідує вже 8 кримінальних проваджень, пов’язаних із подіями у Нових Санжарах

Нацполіція розслідує вже 8 кримінальних проваджень, пов’язаних із подіями у Нових Санжарах

Поліція здійснює розслідування за фактами правопорушень біля медичного центру “Нові Санжари”. На сьогодні підозри у скоєнні злочинів отримали 10 осіб.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Розслідування триває у 8 провадженнях, відкритих за такими статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 279 (Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства); ст. 293 (Групове порушення громадського порядку); ч. 2 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками); ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця); ч. 1 ст. 294 (Масові заворушення); ст. 295 (Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку), ч. 1 ст. 296 (Хуліганство).

Читайте також: Поліція відпустила 23 затриманих у Нових Санжарах протестувальників.

Нагадаємо, п’ятьом фігурантам вручили підозри у скоєнні масового заворушення (ст. 294 КК України). Чотирьох з них взяли під нічний домашній арешт. Клопотання про обрання запобіжного заходу для п’ятої особи суд не задовольнив.

Домашній арешт із забороною залишати місце проживання вночі отримав також підозрюваний у посяганні на життя поліцейського (ст. 348 КК України).

“На сьогодні ще двом особам повідомили про підозри у скоєнні хуліганських дій (ст. 296 КК України) та двом фігурантам вручили підозри у блокуванні транспортних комунікацій (ст. 279 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Нацполіція

Система Orphus