Ви тут:
Суспільство Україна 

Національну академію сухопутних військ відвідали курсанти американського Вест-Пойнту

Національну академію сухопутних військ відвідали курсанти американського Вест-Пойнту

Упродовж тижня у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з ознайомчим візитом перебували курсанти Військової академії США Вест-Пойнт Адам Ойлер та Майкл Полчінскі.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Відвідуючи український військовий виш, вихованці легендарної військової освітньої установи США ознайомились зі специфікою підготовки офіцерів для Збройних Сил України, навчально-матеріальною базою та соціально-побутовою інфраструктурою Академії, побували на низці занять, зокрема взяли участь в English Speaking Club (Клуб вивчення англійської мови), де поспілкувались з українськими курсантами та їхніми викладачами. Окрім того, американські кадети мали нагоду відвідати культурні та історичні пам’ятки Львова й Львівщини, оглянути музеї та об’єкти історично-архітектурної спадщини княжого міста.

У межах свого візиту до українського видового військового вишу курсанти Адам Ойлер та Майкл Полчінскі також зустрілись із начальником Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком.

Під час зустрічі курсанти поділились своїми враженнями від відвідування Академії, а також від знайомства зі Львовом. Особливо позитивне враження, зі слів кадетів, справила дисциплінованість їхніх українських колег, а також якість харчування в українській Академії. Також вони окремо відзначили можливості з розвитку лідерських якостей майбутніх офіцерів ЗС України. Адже, на відміну від Вест-Пойнту, у Національній академії сухопутних військ курсанти можуть з перших днів навчання виконувати обов’язки командирів відділень та заступників командирів взводів — командирів навчальних груп.

“Ми взяли для себе декілька гарних ідей, які мають право бути запровадженими й у нашому навчальному закладі. Загалом, ми невипадково обрали для свого візиту саме Національну академію сухопутних військ у Львові, оскільки добре розуміємо важливість українсько-американських відносин”, — зазначив під час спілкування курсант Адам Ойлер.

Своєю чергою, генерал-лейтенант Павло Ткачук подякував американським кадетам за їхню увагу до українського військового вишу та поділився своїми враженнями від побаченого у Військовій академії США Вест-Пойнт, яку він мав нагоду відвідати два роки тому.

“Радий, що, повертаючись до США, наші американські друзі везуть з собою величезну кількість позитивних емоцій та гарного досвіду від перебування на гостинній українській землі”, — написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Фото: Міноборони України

Система Orphus