Ви тут:
здоров’я Полтавщина Суспільство 

Настав час: на Полтавщині розпочався місячник боротьби з туберкульозом

Настав час: на Полтавщині розпочався місячник боротьби з туберкульозом

3 березня під час засідання Полтавської обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу, ВІЛ та наркозалежності директор КП “Полтавський обласний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради” Володимир Печериця розповів про місячник боротьби з туберкульозом, який розпочався 1 березня та триватиме до 1 квітня.

“Цьогоріч місячник проходить під гаслом ВООЗ: “Настав час”. Тобто Настав час: перевірити та лікувати, посилити освіту та обізнаність про туберкульоз медпрацівників, поговорити, припинити стигму. За даними опитувань, лише 28% українців знають , що в Україні епідемія туберкульозу”, – зазначив Володимир Печериця.

Місячник проводиться для підвищення рівня освіченості населення з питань профілактики цього захворювання, під час місячника проводиться весь комплекс заходів, спрямованих на стабілізацію ситуації з поширенням туберкульозу в області.

“Суспільство не байдуже до хворих на туберкульоз – воно підтримує їх”, – наголосив Печериця.

В рамках місячника планують провести 16 березня виставку фоторобіт “Очима пацієнтів” у приміщенні Полтавської ОДА, 22  березня – цікавий захід на площі біля театру Гоголя, а 24 березня відзначити Всесвітній День боротьби з туберкульозом.

Також планують для діток, батьки яких лікуються, провести екскурсію до музею та флешмоб “Сім’ї дітей повинні бути здорові”.

Система Orphus