Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Наразі на Полтавщині немає жодного підтвердженого випадку COVID-19, – Олег Синєгубов

Наразі на Полтавщині немає жодного підтвердженого випадку COVID-19, – Олег Синєгубов

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час брифінгу 24 березня.

“Нині на Полтавщині немає жодного лабораторно підтвердженого випадку на COVID-19. В області 995 людей перебувають на самоізоляції. Це  громадяни, які повернулись з-за кордону. Вони перебувають під наглядом сімейних лікарів. Хочу звернутись до цих людей, щодо недопущення порушення режиму карантину і самоізоляції. Від цього залежить не лише ваше життя, а й безпека наших мешканців”.

Також очільник Полтавщини повідомив про пасажирів потягу, який вчора прибув до столиці. Серед них були й 30 жителів Полтавщини.

“Всі пасажири пройшли температурний скринінг, у 5-ти людей встановили підозру на коронавірус. Їм провели швидкі тести. Потяг залишався на санітарній зупинці. Результати тестів усіх 5-ти пасажирів є негативними, тобто, коронавірусної інфекції не виявлено, всі здорові”.

Олег Синєгубов також розповів про фейкову інформацію: ніби-то директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак дав вказівку медикам діагностувати у хворих на коронавірус лише пневмонію.

“Ця інформація не відповідає дійсності. Я прошу громадян не реагувати на ці фейки і користуватись лише підтвердженою інформацією з офіційних джерел. Наприклад, моя Facebook-сторінка, Telegram-канал і щоденні брифінги”, – зазначив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, в Україні лабораторно підтвердили 84 випадки COVID-19.

Номери телефонних гарячих ліній: “медична” 0800505032, щодо питаннь соцзахисту – 0800500620.

Також у Полтаві працює гаряча лінія для громадян, які повернулися з-за кордону: 0505052959.

Система Orphus