Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Надія Костіна стала переможницею премії “Земля жінок” 2020

Надія Костіна стала переможницею премії “Земля жінок” 2020

12-го березня в Києві відбулася церемонія вручення премії «Земля Жінок» 2020, на якій відзначили найкращі екопроєкти, створені жінками.

Журі оцінювали проєкти за такими критеріями: надійність проєкту та позитивний вплив проєкту на навколишнє середовище, практична користь та соціальна важливість проєкту для місцевих громад та/або України в цілому, якість зв’язку проєкту з місцевими громадами та організаціями, історія досягнень та конкретні результати, обґрунтування бюджету, мотивація та відданість керівника проєкту, інноваційність та перспективи розвитку.

Керівник міжнародних проєктів, соціальний підприємець Надія Костіна стала переможницею в Україні з проєктом «Зцілення природою: лікування аутизму та дитячого церебрального паралічу». Проєкт має на меті адаптацію та реабілітацію дітей-аутистів, а також дітей та молоді з іншими фізичними та розумовими порушеннями шляхом природореабілітації. Завданням якого є використання інноваційних американських та європейських методик з метою покращення станів аутизму у вихованців Лубенської спеціальної школи-інтернат.

«У м.Лубни реалізується надзвичайно унікальний проєкт. Вітаємо Надію Костіну з перемогою та бажаємо подальших успіхів!», – наголосила генеральна директорка компанії «Ів Роше Україна» Анна Запталова.

«Навесні вихованці школи-інтернат спільно з Фондом Yves Rocher проведуть екологічну акцію «Дерево життя», у рамках якої висадять більше 200 дубів. Також в Лубенській школі-інтернат облаштують унікальну сенсорну кімнату – екопростір нового типу з використанням екоматеріалів та рослин для проведення заходів природореабілітації. Над створенням сенсорної кімнати, яка стане унікальним простором реабілітації, працюють найкращі спеціалісти з України та Франції. Крім того, передбачена особлива підтримка розвитку художніх талантів вихованців інтернату 14-річного Тараса Кіріченка та 15-річної Лізи Новіченкової. Ікону, намалювану і подаровану Тарасом Кіріченком, було передано Президенту Фонду Yves Rocher Жаку Роше. Також Тарас готує особливий подарунок-портрет засновника Фонду Yves Rocher, який теж передадуть до Франції», – розповідає керівниця проєкту «Зцілення природою» Надія Костіна.

Довідково: Церемонію проводить Фонд Yves Rocher у 15 країнах світу. Зокрема у Франції, Україні, Німеччині, Швейцарії, Марокко, Португалії та багато інших.

Ціль премії – підтримка жінок у боротьбі за збереження навколишнього середовища, фінансування й розвиток потенційних глобальних ініціатив, які в подальшому направлені на вирішення екологічної кризи нашої планети. Задля вибору найкращих екопроєктів у кожній країні формується команда членів журі, що ретельно відбирає найбільш перспективні екопроєкти, що вже реалізуються, підтверджують конкретні досягнення та мають два обов’язкових фактори, направлені на захист навколишнього середовища та несуть виражений соціальний або освітній характер.

Цього року до складу журі увійшли Тарас Тополя, соліст гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні, амбасадор проєкту U-report; Ната Жижченко, лідерка гурту Onuka; Анна Запталова, генеральна директорка компанії Yves Rocher, головні редактори видань ELLE Ukraine, Harper’s Bazaar Ukraine, Cosmopolitan, Marie Claire Ukraine, «Караван Историй», Event Ukriane, «Единственная», «Твой Малыш» та ін.

 

Система Orphus