Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА звільнився з посади

Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА звільнився з посади

Про завершення своєї роботи на посаді начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький повідомив у Фейсбук. Цю посаду він обіймав з 2015 року.

Звільнення пов’язане із реорганізацією Департаментів ОДА. Відповідне розпорядження «Про упорядкування структури Полтавської облдержадміністрації» голова ОДА Олег Синєгубов підписав 17 січня. У ньому, зокрема, йдеться про припинення діяльності Управління сім’ї, молоді та спорту ПОДА шляхом приєднання до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ПОДА.

“Високих результатів вдалось досягти лише завдяки високому професіоналізму, відповідальності та відданості своїй роботі працівників Управління. Управління забезпечувало реалізацію державної політики у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту, підтримки сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми…” – зазначив Олександр Буцький. 

Серед здобутків Управління він згадав розбудову спортивної інфраструктури області, підтримку спортсменів, що представляють Полтавщину на світовій та європейській аренах, підтримку закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області, проєкти «Наша єдина студентська родина», вишкіл «Жіночий батальйон», військово-патріотичну гра «Заграва» та ін.

Система Orphus