Ви тут:
Суспільство Україна 

На Сході під час тактичного навчання знищували ворожі безпілотники та мінометні розрахунки

На Сході під час тактичного навчання знищували ворожі безпілотники та мінометні розрахунки

На одному з полігонів Донеччини відбулися дводенні ротно-тактичні навчання підрозділів мотопіхотного батальйону Маріупольської окремої мотопіхотної бригади.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Військовослужбовці, які брали участь у навчаннях, нині виконують бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, тому на полігоні вони відпрацьовували найтиповіші для обстановки, що склалася на передовій, дії.

Передусім підрозділи тренувалися в злагодженості під час організації та ведення активної оборони та переходу до контратакувальних дій. Командири моделювали різні ситуації, що можуть виникнути у процесі виконання завдань. Наприклад, виявлення противника, визначення координат за допомогою технічних засобів в умовах впливу ворожого РЕБу й постійної зміни обстановки.

Підрозділи бригади успішно впоралися з визначеними завданнями.

Один з керівників навчань підполковник Дмитро розповів: “Військовослужбовці завдяки бойовому досвіду й наполегливості своєчасно вийшли на рубіж розгортання та здійснили перехід у контратаку. Впевнено відпрацювали й ліквідацію ворожих безпілотних апаратів та знищення мінометних позицій противника. Навчання дали змогу вдосконалити практичні навички та підвищити рівень майстерності бойових розрахунків”.

Фото: Міноборони

поширити новину: