Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На ранок 25 березня у Кременчуці немає підтверджених захворювань на коронавірус, – оперативний штаб

На ранок 25 березня у Кременчуці немає підтверджених захворювань на коронавірус, – оперативний штаб

Сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширенню на території міста Кременчука гострої респіраторної хвороби COVID-19 заступник міського голови Ольга Усанова повідомила, що станом на сьогоднішній ранок у Кременчуці лабораторно не підтверджено випадків захворювань на корона вірусну інфекцію.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Щодо оперативної ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ, то вона на сьогоднішній день позитивна. За минулу добу до медичних закладів міста надійшло 100 звернень від громадян з приводу поганого самопочуття (74 дорослих та 26 дітей). Захворювань на грип немає. У стаціонарних відділеннях міських лікарень перебувають на лікуванні 72 хворих з діагнозом пневмонія, 1 у важному стані. Це менше, ніж минулого дня.

На самоізоляції знаходяться 115 жителів міста, серед них є ті, що повідомили про це через службу допомоги мера кременчужанам за телефоном 1563 та через своїх сімейних лікарів. Медики знаходяться з ними на постійному зв’язку.

За словами заступника міського голови Ольги Усанової, хворий з Кременчуцького району, якого вчора доставили до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» з підозрою на коронавірус знаходиться у задовільному стані. Тести на COVID-19 відповідно до протоколу йому не проводилися у зв’язку із відсутністю показників. Вчора до лікарні також доставлено двох жінок 55 та 77 років, які були у контакті з громадянином, який нещодавно повернувся з Угорщини. Їх також госпіталізовано до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Стан їх здоров’я занепокоєння не викликає. Тести на COVID-19 відповідно до протоколу у зв’язку із відсутністю показників їм також не проводилися. У разі необхідності їх буде проведено.

Медики наголошують, що тестування на коронавірус проводиться відповідно до протоколів Міністерства охорони здоров’я, якщо є показання для цього. Проводити тестування на COVID-19 всім, хто просто виявив таке бажання, не будуть.

фото freepik

поширити новину: