Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині зафіксували дві нові підозри на COVID-19, – Олег Синєгубов

На Полтавщині зафіксували дві нові підозри на COVID-19, – Олег Синєгубов

На Полтавщині залишається один лабораторно підтверджений випадок на COVID-19. Три офіційні підозри, які були днями зафіксовані, лабораторно не підтвердились.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час брифінгу 31 березня.

“Маємо дві нові підозри на коронавірусну інфекцію. У Кременчуці жінка, яка мала контакт з інфікованою хворою. А житель Машівки нещодавно повернувся з-за кордону. На самоізоляції в області перебуває 1967 людей. 571 людина вже вийшла з режиму самоізоляції”, – повідомив Олег Синєгубов.

Також очільник Полтавщині зазначив, що в регіоні вже зроблено близько 100 експрес-тестів. І ПЛР-тестів, й експрес-тестів в області достатня кількість.

“Експрес-тести робляться виключно за призначенням лікаря. Тобто, вони мають встановити факт, що людині необхідно провести експрес-тест. І після того вирішується питання щодо підтвердження чи спростування тестом ПЛР”

Також Олег Синєгубов закцентував, що нині мало свідомих громадян, які дотримуються карантинного режиму.

“Минулі вихідні показали, що у нас мало, на жаль, свідомих людей, які дотримуються правил карантину і сидять вдома. Ми спостерігали масовий відпочинок на природі. Правохоронні органи покликані слідкувати за цими порушеннями і винних осіб притягати до відповідальності”, – сказав Олег Синєгубов.

Читайте також: Які штрафи чекають порушників карантину

Нагадаємо, в Україні зафіксовано 549 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Номери телефонних гарячих ліній: “медична” 0800505032, по питаннях соцзахисту – 0800500620.

поширити новину: