Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині з початку року роботодавці додатково оформили офіційні трудові відносини із 441 працівником

На Полтавщині з початку року роботодавці додатково оформили офіційні трудові відносини із 441 працівником

Як повідомили в  Головному управлінні ДПС у Полтавській області, протягом січня-лютого 2020 року порушення податкового законодавства та законодавства про працю під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були  виявлені по 9 суб’єктах господарювання.

За результатами проведених податковим органом документальних перевірок було донараховано 1 млн 935,1 тис.грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору у сумі 151,6 тис. гривень.

Крім того, завдяки вжитим ГУ ДПС Полтавщини заходам та проведенням спільних рейдів у складі робочих груп по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, обстеження місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання та проведеної роз’яснювальної роботи суб’єктами господарювання було оформлено трудові відносини із 441 працівником, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 374,9 тис.грн, єдиного внеску в сумі  458,2 тис. грн та військового збору в сумі 31,2 тис. гривень. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено 22 особи.

Система Orphus