Ви тут:
здоров’я Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині випадків захворювання на коронавірус не виявлено, – Олег Синєгубов

На Полтавщині випадків захворювання на коронавірус не виявлено, – Олег Синєгубов

Про це голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов повідомив 20 березня під час щоденного брифінгу.

“На сьогодні на Полтавщині випадків захворювання на коронавірус не виявлено. На самоізоляції перебуває понад 450 людей. В області підготовлено 17 інфекційних відділень. Перепрофілюємо ще понад 2 тисячі ліжок. У 13 пунктах облаштовано пункти для обсервації. В лікарнях є 313 апаратів ШВЛ, ще 100 отримаємо найближчим часом”, – повідомив Олег Синєгубов.

Щодо відсутності масок та дезінфікуючих засобів Олег Синєгубов повідомив, що в невдовзі вони з’являться в аптеках.

“Деякі підприємства області вже перепрофілювалися на виробництво цих засобів, які вже найближчим часом з’являться в аптечній мережі”.

Закликав мешканців області максимально залишатися вдома, а тих, хто повернувся з-за кордону та бути на самоізоляції протягом 14 днів.

Нагадаємо, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота днями зазначив, що у разі появи хоча б одного хворого на коронавірус в області, у Полтаві миттєво закриють всі пукнти в’їзди та виїзди в місто. Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов не виключає можливості запровадження надзвичайного стану втаких умовах і в регіоні.

“Таку можливість розглядаємо і в області. Плани перекриття населених пунктів вже нами розглянуті, затверджені, підготовка проведена. Ми будемо розглядати можливість запровадження надзвичайного стану, якщо буде перший випадок захворювання на цю інфекцію”

Щодо експрес-тестів на виявлення коронавірусу, то на Полтавщині їх чекають найближчим часом.

“За нашою інформацією експрес-тести в Україні з’являться найближчим часом. Це питання логістичне. Вони вже проплачені. Якщо не сьогодні, то завтра, або на початку наступного тижня ми їх вже отримаємо”, – зазначив Олег Синєгубов

Система Orphus Поделиться на fb