Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині триває будівництво мосту через Ворсклу у Кобеляцькому районі

На Полтавщині триває будівництво мосту через Ворсклу у Кобеляцькому районі

В рамках реконструкції автомобільної дороги державного значення  Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка триває будівництво обходу м.Кобеляки Полтавської області. Разом з новою дорогою триває зведення нового мостового переходу через р.Ворскла.

На території Полтавщини активно триває реалізація державного інвестиційного проекту з розвитку автошляху Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. На протяжності майже 80 км буде збудовано нову дорогу з цементобетонним покриттям по 2 смуги для руху в кожному напрямку. Керівництво держави оголосило будівництво даної дороги пріоритетним в Україні у 2020 році.  

Дорожники працюють в Решетилівському та Кобеляцькому районах. В рамках проекту передбачено будівництво трьох обходів населених пунктів: м.Решетилівка, м.Кобеляки, с.Красне Кобеляцького району. Разом з цим будуть зведені нові мости та інші штучні споруди. На обході м. Кобеляки продовжується робота на мостовому переході через р.Ворскла. Підрядна організація вже влаштувала опори та працює над укладанням балок.

Завершення будівництва обходу м.Кобеляки сприятиме підвищенню рівня безпеки та зручності руху, зниженню числа дорожньо-транспортних пригод, виведенню вантажного транспорту за межі населеного пункту, зменшенню кількості викидів забруднюючих речовин. Нині цією дорогою рухається близько 15 тисяч транспортних засобів на добу. Три з п’яти автівок – вантажівки, здебільшого перевантажені. 

поширити новину: