Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині спостерігається поширення грипу

На Полтавщині спостерігається поширення грипу

Протягом минулого тижня (станом на 8 березня) на Полтавщині на гострі респіраторні інфекції захворіли 8442 людини.

“Найбільше зростання захворюваності за тиждень спостерігається серед дітей шкільного віку. Також спостерігається поширення грипу”, – йдеться у повідомленні ДУ “Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ”.

Найвищі рівні захворюваності спостерігаються в Полтавському, Пирятинському районах та м.Горішні Плавні.

У зв’язку з високим рівнем захворюваності місцевими рішеннями (наказами адміністрації шкіл, рішеннями органів місцевого самоврядування) тимчасово припинено (закриті або закривались на звітному тижні) навчання в 10 школах 8-ми міст та районів.

Госпіталізовано 457 хворих, що складає 5,4% від кількості захворілих (показник стабільний).

Дослідженнями ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» визначена наявність РНК вірусів грипу типу A(H1)pdm09 в 3 випадках (визначався постійно поточному епідсезоні) та вірус грипу В в 2 випадках (визначений вперше в поточному епідсезоні.

Щеплено проти грипу з початку сезону 10630 осіб, 0,76% населення області (показник більший ніж в Україні). Щеплено груп ризику: особи з хронічними захворюваннями – 1525, особи віком понад 65 років – 635, особи, що перебувають у закладах тривалого догляду – 954, діти віком від 6 міс до 5 років – 937, персонал медичних закладів – 2875, вагітні – 16.

Система Orphus Поделиться на fb