Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині сільського голову та підприємця підозрюють у заволодінні бюджетними коштами

На Полтавщині сільського голову та підприємця підозрюють у заволодінні бюджетними коштами

Миргородська місцева прокуратура направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно голови однієї із сільських рад району та підприємця, яких підозрюють у заволодінні понад 280 тисяч гривень з місцевого бюджету. Також із метою відшкодування завданої шкоди прокуратура пред’явила до цих осіб цивільний позов.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

За версією слідства, службовець уклав із підприємцем 5 договорів підряду про проведення у селі поточного ремонту доріг. Знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі та неякісно, сільський голова підписав і скріпив печаткою завідомо неправдиві офіційні документи (акти приймання виконаних будівельних робіт та платіжні доручення), у результаті чого була завищена вартість виконаних робіт, а сільській раді заподіяна шкода на вищезгадану суму.

“Дії обох осіб кваліфіковані за ч. 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, вчинене у великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (складання, виготовлення і видача завідомо неправдивих офіційних документів) КК України”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Freepik

поширити новину: