Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Назвали умови, за яких на Полтавщині введуть режим надзвичайної ситуації

Назвали умови, за яких на Полтавщині введуть режим надзвичайної ситуації

Якщо у Полтавській області зафіксують перший випадок захворювання на COVID-19, в регіоні будуть запроваджувати режим надзвичайної ситуації.

Про це повідомив на брифінгу голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Алгоритм дій розроблений. У випадку виявлення першого випадку захворювання на COVID-19, ми будемо запроваджувати режим надзвичайної ситуації. Далі будемо дивитись на розвито цієї історії. Якщо хвороба буде поширюватись, будемо приймати рішення і ставити питання перед керівництвом держави щодо запровадження надзвичайного стану. Ми готові до посилення заходів безпеки, до найжорсткіших заходів щодо дотримання карантину. Ми продовжуємо звертатись до підприємств для закриття і припинення своєї діяльності, якщо вони не відносяться до критичних сфер інфраструктури. Так само буде, можливо, прийнято рішення щодо повної зупинки громадського транспорту. Ми готові до того, щоб повністю закрити міста, села, і ті населені пункти, де буде поширюватись інфекція”, – повідомив Олег Синєгубов.

Читайте також: Режим надзвичайної ситуації: що він означає

Нагадаємо, режим надзвичайної ситуації наразі запроваджений у Чернівецькій, Житомирській, Київській, Івано-Франківській, Дніпропетровській областях та Києві, а також на Харківщині

поширити новину: