Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині психологи ДСНС провели захід “Бережи себе, підліток!”

На Полтавщині психологи ДСНС провели захід “Бережи себе, підліток!”

Психологи ДСНС продовжують проводити заходи, які направлені на популяризацію правил безпеки життєдіяльності та підвищення обізнаності щодо психологічної безпеки в тому числі під час пожежі.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС в Полтавській області.

Так, 11 березня одним із заходів стало проведення тренінгового заняття з підлітками Мусульманської громади Кременчука.

Захід “Бережи себе, підліток!” був спрямований на пропаганду відповідального ставлення до правил поведінки, ознайомлення з наслідками контактування з вогнем.

Учасники з цікавістю ознайомилися з випадками порятунку людей та майна особовим складом ДСНС, дослідили власний досвід, перевірили свої знання щодо безпечної поведінки, основ безпеки життєдіяльності та змогли поставити питання, які турбували.

Особливий акцент психолога Тетяни Ватульової був зроблений на практичних заняттях у групах: безпека у домі, захист від диму, безпека у натовпі, психологія жертви.

“Діти, за статистикою, саме у віці 14 років є найбільш вразливою категорією щодо травмування. Отже, відпрацювання життєвих ситуацій, умовне перебування в них, закріплює алгоритми поведінки у небезпечній ситуації, які можливо застосувати у реальному житті. Зважаючи на провідну роль “людського фактора” у виникненні надзвичайних ситуацій, активне навчання у визначених темах буде продовжено”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ ДСНС в Полтавській області

Система Orphus