Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині проводять дезінфекцію в інтернатах для людей похилого віку

На Полтавщині проводять дезінфекцію в інтернатах для людей похилого віку

На Полтавщині проводять дезінфекцію в інтернатах для людей похилого віку, які є найбільш вразливі до інфікування коронавірусом.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Одним із важливих протиепідемічних заходів під час карантину є обов’язкова дезінфекція. У рамках здійснення профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження інфекційних хвороб, у тому числі COVID-19, спеціалісти Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини провели аерозольну дезінфекцію Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці, загальною площею 2,1 тис. кв.м., з використанням 0,25% розчину Віросан -макс, який є комплексним дезінфікуючим засобом та не токсичний для людей та тварин, натомість убиває цілий ряд збудників небезпечних хвороб.

Такі ж методи знезараження територій Хорольського та Вишняківського будинків – інтернатів для людей похилого віку та інвалідів, площею 4,5 тис. кв. м., застосували працівники Хорольської районної державної лікарні ветеринарної медицини .

А фахівці Диканської районної лікарні ветмедицини дезінфікували територію відділення стаціонарного догляду для постійного, або тимчасового проживання Диканського районного територіального центру соціального обслуговування, що розташоване у с. Великі Будища. Охопили близько 900 кв.м.

поширити новину: