Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція перевіряє дотримання обмежень пасажироперевізниками

На Полтавщині поліція перевіряє дотримання обмежень пасажироперевізниками

Поліцейські Полтавщини, які працюють на автошляхах області, контролюють дотримання обмежень перевезення пасажирів у тролейбусах та автобусах, які виконують внутрішні міські перевезення пасажирів.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Таке рішення прийняте на виконання постанови Кабінету Міністрів України “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, відповідно до якого відсьогодні і до 3 квітня на всій території держави заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом приміського, міжміського внутрішньообласного та міжобласного сполучення. У тролейбусах та автомобільному транспорті, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, дозволено одночасно перевозити до 10 пасажирів. Обмеження діють також щодо перевезення пасажирів залізничним транспортом.

“При виявленні порушень поліція Полтавщини реагуватиме швидко і якісно, в межах правового поля. Закликаємо всіх пасажироперевізників із відповідальністю та розумінням поставитись до введених Урядом держави обмежень. Наголошуємо, що це тимчасовий, вимушений захід, головна мета якого – зберегти життя та здоров’я людей, не допустивши розповсюдження коронавірусу”, – зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Іван Вигівський.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

поширити новину: